Geri Ödeme ve İade Politikamız gereği, kasimpasabisiklet.com.tr olarak sitemizde satılan tüm ürünler, teslim tarihinden itibaren dört gün içerisinde iade edilebilir.

Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

1.Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren üç (3) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

2.Kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünler iade edilemez.

3.Orijinal ambalaja sahip ürünlerin iadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.

4.Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

5.İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde taşıma masrafı müşteri tarafından ödenecektir.

6.İadesi yapılacak olan ürünler, tarafımızdan gönderilmiş olan siparişinizi size gönderdiği kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır. Hasarlı ve arızalı ürünler, teslimat tarihinden sonra ilk 3 gün içerisinde elimize geçtiği taktirde ulaşım masrafı tarafımızdan karşılanacaktır. Aksi taktirde ulaşım masrafı müşterimize aittir.

Garanti Kapsamı ve Servis Koşulları

kasimpasabisiklet.com.TR üzerinden aldığınız ürünlerde garanti koşulları montajın kimin tarafından yapıldığına göre bazı noktalarda değişiklik gösterebilmektedir. Garanti kapsamı konusunda ayrıntılı bilgi için aşağıdaki tabloları inceleyebilirsiniz :

Garanti Kapsamı
Sürücü arızası
Hall sensor arızası
Pil balansında sorunlar (1 YIL)
Pil BMS sorunları (6 AY)
Şarj Adaptörü (6 AY)
Gaz kolu – fren ve LCD ekranda fiziksel olmayan arızalar
Hatalı montaj sonucu oluşan kısa devre ve arızalar *
Motorun çataldan çıkması ve kablo yırtılması**
Kablo yırtılması sonucu motor bobin yanması***
Motor, gaz kolu, fren sensörü, LCD ekranda su teması sonucu oluşan sorunlar ****
Aşırı yüklenme sonucu kablolarda oluşan erimeler
Kablo erimesi sonucu motor bobin yanması
Rulmanlarda sorun
Pedal asistanı veya fren sensörünün yerinden oynaması*****
Pil su teması
* MONTAJI KENDİSİ YAPAN KULLANICILAR İÇİN KAPSAM DIŞINDADIR.
** LASTİK DEĞİŞİMİ YAPILDIKTAN SONRA MOTORUN MÜŞTERİ TARAFINDAN DÜZGÜN GERİ TAKILAMADIĞI DURUMLARI KAPSAMAZ. MONTAJI KENDİSİ YAPAN KULLANICILAR İÇİN KAPSAM DIŞDINDADIR.
*** MOTORUN SES VE PERFORMANSINDA BEKLENMEDİK BİR DURUM OLUŞTUĞUNDA SÜRÜŞÜ BIRAKMALI VE KABLOLARI KONTROL ETMELİSİNİZ. SÜRÜŞE DEVAM ETTİĞİNİZDE BOBİNLERDE OLUŞAN SORUNLAR GARANTİ KAPSAMI DIŞINDADIR.
**** TUZLU SU TEMASINDAN OLUŞAN SORUNLARI KAPSAMAZ.
***** BİSİKLETİN DEVRİLMESİ VS. DURUMLARDA FREN SENSÖRÜ VE PEDAL ASİSTANI YERİNDEN OYNAYABİLİR. BU SENSÖRLERİ ESKİ KONUMUNA KENDİNİZ GETİREBİLİRSİNİZ. SERVİS GARANTİSİ BU HİZMETİ KAPSAMAZ.